Ana Sayfa Genel AKP’li vekil Berat Albayrak’ı eleştiren vatandaşlara ‘köpek’ dedi !

AKP’li vekil Berat Albayrak’ı eleştiren vatandaşlara ‘köpek’ dedi !

zubizu

Ekonomideki kötü gidişattan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı sorumlu görerek istifaya davet eden vatandaşlara karşı AKP’liler sosyal medyada ‘Berat Albayrak’ın yanındayız’ kampanyası başlattı. AKP Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç de Albayrak’ı eleştiren vatandaşlara “Köpekler havladı diye atlar ölmez” mesajıyla karşılık verdi. Güvenç’in paylaşımına sosyal medyadan tepkiler yağdı. 

Celaleddin Güvenç

Dolar ve Euro’nun Türk Lirası karşısında tarihi zirveyi görmesi üzerine vatandaşlardan ekonominin başındaki Berat Albayrak’a yönelik tepkiler yükseldi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a sosyal medyadan istifa çağrısında bulunan vatandaşlara karşı birçok AKP’li milletvekili, yandaş gazeteci ve sanatçı #BeratAlbayrakYanındayız kampanyası başlattı.

 AKP Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç de “Köpekler havladı diye atlar ölmez #BeratAlbayrakYanındayız” paylaşımında bulundu.

Sosyal medyada büyük tepki toplayan söz konusu paylaşım sonrası Güvenç’ten herhangi bir yanıt da gelmedi.

Vatandaşlardan gelen bazı tepkiler ;

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et Daha fazla bilgi için