Ana Sayfa Genel Marmaris Çubucak Orman Kampı

Marmaris Çubucak Orman Kampı

zubizu

Güncel Fiyat Listesi :

Minimum 15 Gün Kalmaya Müsade Ediliyor.
SEZONLUK SAHİL K. KARAVAN YERİ ..: 13.000.00 TL
SEZONLUK KARAVAN YERİ ……………..: 10.000.00 TL
SEZONLUK ÇADIR YERİ……………………: 7.000.00 TL
KARAVAN YERİ ………………………………..: 70.00 TL
SAHİL KENARINDA ÇADIR YERİ………: 82.50 TL
ÇADIR YERİ……………………………………….: 60.00 TL

Çubucak Orman Kampı Muğla ili Marmaris ilçesine bağlı ve Marmaris-Datça yolunda bulunmaktadır. Tesiste restoran, kafeterya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası, market ve çocuk parkı bulunmaktadır.

Tesisin hemen karşısında her sabah köylüler tarafından küçük bir pazar yeri kurulur. Taze sebze ve meyveleri buradan edinebilirsiniz. Tesisin marketinde mangaldan, deterjana yoğurttan piknik tüpüne bir çok malzeme mevcut. Denizi dalgasız ve sakindir.

Tesise günübirlikçiler için bir bölüm var ve orada pikniklerini yapabiliyorlar. Çubucak Orman Kampı’nda çöpler günlük olarak toplanmaktadır. Karavan ve çadır alanları genel olarak birbirinden ayrılmıştır. Tesiste kamp sakinlerinin kullanımına açık temizlik ve bakımları rutin olarak yapılan Wc, duş, bulaşıkhane gibi alanların bulunmaktadır.

Kafeterya bölümünde kablosuz internet mevcuttur. Her saat başı tesisten Marmaris ’e ve Marmaris’ten tesise dolmuş var. Taksiyle gitmek isterseniz de çok yakında bir taksi durağı mevcut. Tesise gitmek için Marmaris otogardan Hisarönü dolmuşlarına binmeniz gerekiyor. Bu dolmuşlar sizi tesisin önünde indiriyor. Özel aracınızla gitmek için Marmaris-Datça yolundan devam ederseniz

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et Daha fazla bilgi için