Ana Sayfa Genel Yerli otomobilin fiyatı belli oldu mu? TOGG’dan açıklama geldi

Yerli otomobilin fiyatı belli oldu mu? TOGG’dan açıklama geldi

zubizu

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) yerli otomobiller için paylaşılan fiyat bilgileri ile ilgili sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

OGG’dan yapılan açıklama şöyle;

Türkiye’nin Otomobili’nin fiyatlarını kim açıkladı bilmiyoruz ama biz açıklamadık. Üstelik 2022’den önce de açıklamamız mümkün değil.

Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyiniz.

Heyecan yaratacak gelişmeler ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam ediniz.

TOGG ne zaman üretime başlayacak?

Vatandaşlar arasında TOGG ne zaman üretilecek sorusu da sürekli tartışılıyordu. Konuyla ilgili Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı. Fabrika inşaatının 18 ay gibi bir sürede tamamlanacağını belirten Karakaş, bu yıl içerisinde ekipman siparişine başlanacağını belirtti.

TOGG ne zaman çıkıyor?

Üretim tesisinin temel atma töreni ile beraber yerli otomobil ne zaman üretilecek konusu büyük bir meraka yol açmıştı. Karakaş, bununla ilgili de yaklaşık bir tarih verdi. Karakaş’ın yaptığı açıklama ile TOGG için 2022 yılının son çeyreğinde seri aracın banttan inişinin hep birlikte kutlanacağını belirtti.

TOGG fiyatı ne kadar olacak?

Yerli otomobil haberleriyle TOGG fiyatları da oldukça merak ediliyor. TOGG fiyatları ne olacak şeklinde araştırma yapan vatandaşlar konuyla ilgili resmi açıklamaları bekliyor. Yerli otomobil fiyat konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak Fatih Altaylı TOGG araba fiyatı ile ilgili resmi olmayan bilgiler olan aldığı duyumları yazdı. TOGG fiyatı ne kadar tahmini olarak bazı görüşlerle cevaplanıyordu.

Fatih Altaylı, köşesinde yer verdiği bilgilere göre TOGG araba fiyatı ne kadar sorusuna yanıt olarak baz fiyatın 25 bin dolar karşılığı bir seviyede olmasının beklenebileceğini belirtti. TOGG fiyatı belli oldu mu konusu halen belirsizliğini korumakla beraber Fatih Altaylı, edindiği bilgilere göre 30 – 35 bin dolar karşılığında iyi bir TOGG araca sahip olunabileceğini belirtiyor.

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et Daha fazla bilgi için