Ana Sayfa Güncel Haberler Binance Smart Chain’den Flash Loan Saldırıları Hakkında Açıklama

Binance Smart Chain’den Flash Loan Saldırıları Hakkında Açıklama

zubizu

Binance Smart Chain (BSC) ekibi, son zamanlarda ağ üzerindeki projelerin uğradığı flash loan saldırıları hakkında bir açıklama yaptı

Binance Smart Chain (BSC) ekibi, son zamanlarda ağ üzerindeki projelerin uğradığı flash loan saldırıları hakkında bir açıklama yaptı. Açıklamada iyi örgütlenmiş hacker’ların şimdi de BSC’yi hedef aldığı belirtildi.

Yakın zamanda sekizden fazla flash loan saldırısı gerçekleştirildiği belirtilen açıklamayı projeleri bu tür saldırılardan korumasına yardımcı olarak bazı önerilerin yer aldığı bir bilgiseli takip etti.

Binance Smart Chain’deki son flash loan saldırısı Belt Finance’e yönelik gerçekleşti. Saldırıda 6.23 milyon dolarlık bir kayıp gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta da BSC’nin önde gelen projelerinden Burger Finance bir flash loan saldırısına uğramış ve 7.2 milyon dolar değerinde bir kayıp yaşanmıştı. Son zamanlarda BSC üzerinde yer alan ve flash loan saldırısına uğrayan diğer önde gelen projeler ise Bogged Finance, JulSwap ve Pancake Bunny olarak sıralanabilir. 

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et Daha fazla bilgi için