Ana Sayfa Güncel Haberler Bitcoin’deki (BTC) Düşüşü Öngören Analist, Düşüş Trendinin Sona Erebileceği Tarihi Açıkladı

Bitcoin’deki (BTC) Düşüşü Öngören Analist, Düşüş Trendinin Sona Erebileceği Tarihi Açıkladı

zubizu

Bitcoin’in 60.000 dolardan düşeceğini tahmin eden kripto para trader’ı Dave the Wave, BTC boğa piyasasının devam edeceğini düşünüyor

Bitcoin’in 60.000 dolardan düşeceğini tahmin eden kripto para trader’ı Dave the Wave, BTC boğa piyasasının devam edeceğini düşünüyor.

Yeni bir tweet’te Dave the Wave olarak bilinen analist, 59.300 takipçisine Bitcoin’in bu yılın üçüncü çeyreğinde düşüş trendini tersine çevirebileceğini söyledi:

“Her şey olumlu olursa ve histogramla ölçülen momentum temelinde, Ağustos gibi erken bir zamanda trendin döndüğünü görme şansımız çok yüksek.”

Dave the Wave önümüzdeki aylarda Bitcoin için olası bir geri dönüş öngörse de, lider kripto para biriminin yükselişi ateşlemeden önce 20.000 dolara kadar düşebileceğini gösteren bir devam modeli oluşturduğunu söylüyor.

“Kısa zaman diliminde baş ve omuz modeli gibi görünmeye başladı, belki çalışabilir…”

Bu ayın başlarında, kripto para analisti Bitcoin’in alçalan bir kanal oluşturduğunu söyledi ve yerel bir zirvenin olduğunu öne sürdü. O sırada önde gelen kripto para birimi 60.000 doların altında işlem görüyordu:

“Elbette *özellikle* kısa vadede kesinlik yok, ancak fiyat hareketi şu anda bir dizi düşük yüksekler (lower highs – LH) ve daha düşük düşükler (lower lows – LL) olarak seyrediyor… Fiyat burada kesinlikle logaritmik büyüme kanalının hemen güneyinde önemli bir seviyeye ulaşmış gibi görünüyor.”

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et Daha fazla bilgi için