Ana Sayfa Güncel Haberler Elon Musk’ın Elindeki Bitcoin’leri (BTC) Satması İçin İmza Kampanyası Düzenlendi

Elon Musk’ın Elindeki Bitcoin’leri (BTC) Satması İçin İmza Kampanyası Düzenlendi

zubizu

Kripto para topluluğundan bir isim Change.org’da bir imza kampanyası düzenleyerek, Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın elindeki Bitcoin‘leri (BTC) satması gerektiğini söyledi.

Change.org’da başlatılan imza kampanyasına henüz ilgi yoğun değil. Kampanyayı düzenleyen Allen Farrington şu açıklamaları yaptı:

“Elon Musk, Tesla bilançosunda en az 1.5 milyar dolarlık Bitcoin biriktirdi ve büyük olasılıkla ifşa etmediği daha büyük bir kişisel bakiyeye sahip. Bu arada Musk, varolmayan geliştirme ekibiyle çalıştığını ve kripto para birimini SpaceX’e entegre ettiğini iddia ederek Dogecoin‘i onaylamaya devam etti. Bilenler için bunun bir şaka olduğu nispeten açık görünse de, bunun farkına varmayacak ve bu şarlatanın tavsiyesini dinleyerek ciddi zarar görecek on binlerce -muhtemelen yüzbinlerce- perakende yatırımcı var.”

Farrington, açıklamasının devamında, “Ancak şiddet için kışkırtmamalıyız, sadece dürüstlük ve tutarlılık gerekiyor. Musk bu komik olmayan ve zarar veren şakayı yapacaksa, bunu düzgün bir şekilde yapmalı. Çenesini kapatmayacaksa -çok olası olmayan bir durum- en azından parasını ağzının olduğu yere koymalıdır. Elindeki Bitcoin’ini satmalıdır. Adalet hüküm sürerse, bu sadece onun DOGE’u mahvetmenin eşiğinde olduğu biri haline getirebilir. Elon Musk: Bitcoin’ini sat” ifadelerini kullandı.

Kapmanyaya linkten katılabilirsiniz: https://www.change.org/p/elon-musk-elon-musk-should-sell-his-bitcoin

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et Daha fazla bilgi için